(067) 670-77-80
(067) 670-77-54
(032) 261-65-55

Комплексне обслуговування приміщень

Послуга включає в себе широкий спектр послуг, що надаються нашою компанією Замовнику. З переліком послуг Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Аутсорсинг (від англ аутсорсингу (зовнішнього джерела використанні) використання зовнішнього джерела/ресурсу) - передача організацією на підставі договору певних бізнес-процесів або виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області.

Люди, які мають великий досвід у передачі функцій, стверджують, що ключем до успіху є розуміння того, які саме функції необхідно зберегти, а для яких укласти контракти з іншими компаніями. Ми пропонуємо Вам передачу всіх непрофільних функцій Вашого підприємства нам на комплексне обслуговування з помошью аутсорсингу.

Використання зовнішніх ресурсів, знань і досвіду, налагодженої інфраструктури постачальника послуг комплексного обслуговування (аутсорсера) дає можливість отримати якісне та ощадливе забезпечення життєдіяльності Вашого підприємства і дає Вам можливість зосередитися на Вашій основній професійній діяльності.

Головним джерелом економії витрат за допомогою аутсорсингу є підвищення ефективності підприємства в цілому та поява можливості звільнити відповідні організаційні, фінансові та людські ресурси, щоб розвивати нові напрямки, чи сконцентрувати зусилля на існуючих, що вимагають підвищеної уваги.

5 Причин, чому нас вибирають і нам довіряють

  • 1комплексність обслуговування — сотрудничество с одним исполнителем по всем непрофильным направлениям организации, возможность передачи выполнения всех услуг одним актом.
  • 2Всі заявки виконуються швидко, чітко і якісно
  • 3Оперативне реагування на будь-яку проблему що виникла у Замовника
  • 4Прозорість і відкритість у веденні бізнесу
  • 5Завдяки нашим послугам, Замовник має можливість зосередиться на основному своєму виді діяльності і не витрачати час на інфраструктурні бізнес-процеси

Компанія «Галічторгсервіс» пропонує послуги з комплексного обслуговування Ваших приміщень на зручних для Вас умовах як в режимі абонентської плати так і «за заявками».

Оформити замовлення